29 Mar 2009

Fayans döşeme 2

Bugün hayatımda büyük bir değişiklik yaptım. Geçmiş zamanlarda yazmış olduğum konuda yadırgadığım bir olayı kendim yaptım. OKEY OYNADIM... :( ..... ve şunu farkettim.

- Okey, tavla gibi oyunlar alışkanlık yapıyor. (Ama henüz bende etkisi yok :)
- Beyni aşırı derecede yoruyor. (Sigara, hesap kitap, takip...)
- Kişiye hiçbirşey katmıyor.

Gördüğünüz gibi bana da katmamış, sadece 3 madde dışında. :)

5 yorum:

 1. belki güzel vakit geçiriyorsun eğleniyorsun ama sana bir şey katmadığı aşikar,bize bir şeyler katacak hem de eğlendirecek şeyler bulabiliriz bence.

  aklıma yine şu kutu açma yarışması geldi,sinir oluyorum. milletin kutu açmasını oturup saatlerce seyretmek ne akıl karı bir şey.
  "hissediyorum ki büyük var,küçük de olabilir ama emin değilim" gibi saçma sapan şeyler işte.
  neyse:)))

  YanıtlaSil
 2. Ben Kayseride 2 yıl İşletme bölümünü okurken çok oynadık okey. Çünkü yapacak pek bir şey yoktu. Eğlenmek ve arkadaşlara daha çok vakit geçirmek için oynadık. Ben severdim. çünkü ben hep kazanırdım. Bunu yanı sıra derslerimi ihmal etmedim. İşletme bölümünü 2. bitirdim. Önemli olan ne biliyormusun eğlen fakat kendini fazla kaptırmamayı.

  YanıtlaSil
 3. ivriz ben de gıcık oluyorum o gıcık kutu açma yarışmasına...

  YanıtlaSil
 4. okeyi oynadığım tek yer belki de yanlız kalınca oynamak zorunda olduğum tek yer "çubucak" :) zaman öldürmek isteniyorsa bir ortamda pek tabi okey bunu rahatlıkla başarabiliyor... ama ne katıyor? hiçbir şey tabi ki.

  YanıtlaSil
 5. şahsen çok seviyorum :D hırs yapıyorum çünkü çok zevkli oluyor hehehe :)

  YanıtlaSil

Aklına ilk ne geliyorsa gözlerini kapat ve yaz...